ÜRÜNLER

Thermo Flexx / Catena / ThermoFlexX Catena-WDLS

ThermoFlexX Catena-WDLS

  • Açıklama
  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf

Faydalar

Catena Yıkayıcı, Kurutucu, Hafif Sonlandırıcı ve İstifleyici, Fleksografik klişe işlemede günümüzde mevcut olan en yüksek otomasyon seviyelerini sağlar. Catena-WDLS'ye bir plaka yükledikten sonra, tamamen bitmiş plaka kesim veya sevkiyat için alınana kadar başka bir operatör müdahalesi veya teması gerekmez.

Catena-W, Yıkayıcı

Plaka hizalama ile en yüksek üretkenlik

Plakayı Catena-W'ye yüklerken benzersiz plaka hizalaması, nakliye sırasında plakanın eğilmesini önler. Plakalar arasındaki mesafeyi 50 cm ile sınırlayan gelişmiş plaka sıralaması, mümkün olan en yüksek üretkenlik için verimi en üst düzeye çıkarır. Yıkama işleminin sonunda plaka doğrudan Catena-DLS bölümüne beslenir.

Ayrı LAM Kaldırma Bölümleri

Catena-W ve WDLS, LAM'ın karbon maske katmanını çıkarmak ve kolay bakım ve yüksek kaliteli plakalar için içermek üzere tasarlanmış ayrı bir ön yıkama bölümüne sahiptir. Ana yıkama bölümünden sonra, olası olmayan bir durumda herhangi bir karbon veya diğer kalıntının tamamen çıkarılması için bir geri yıkama gerçekleştirilir.

Otomatik Pinbar

Plaka delme gerekli değildir. Akıllıca tasarlanmış bir pinbar sistemi, pinbarların manuel olarak taşınmasına gerek kalmadan, plakayı yıkama işlemi boyunca kusursuz bir şekilde taşır ve bir sonraki plaka için geri döner. Üç pinbar sürekli kullanılabilirliği garanti eder. Plakayı yıkama ünitesinden çekmek için sadece 8 mm plaka malzemesinin bir kenarı gereklidir (diğer sistemler tipik olarak 20 mm'ye ihtiyaç duyar). Pim çubuğu, kurutucudan geçmeden geri döner ve herhangi bir polimer kalıntısı fırınlanmadığı ve basitçe ortadan kaybolduğu için büyük ölçüde bakım tasarrufu sağlar.

Kapalı İşlem

Verimli ekstraksiyon ile sızdırmaz bir ortam, çalışma alanında minimum solvent dumanı sağlar, kapılar açıldığında bile solvent bölümü tamamen kapatıldığından minimum solvent kokusu algılanır.

Catena-DLS – Kurutucu, Işık Sonlandırıcı ve İstifleyici Bölümü

  • 7 istifleme pozisyonu

  • 10 kurutma ünitesi

  • UVA+UVC ışık bitirme bölümü

Hassas Hafif Son İşlem

UVA ve UVC lambaları, plakadan plakaya nihai tutarlılığı sağlamak için izlenir ve kontrol edilir. Sensörler, gerektiğinde zamanında değiştirmeyi sağlamak için her bir plaka arasındaki yoğunluğu test eder ve izlenir. Nihai QC takibi için her plaka için bir lamba performansı kaydı mevcut olabilir. Robotize hareket, plakaları kurutma bölümlerinden hafif sonlandırıcıya yükler ve boşaltır, istifleyicide dinlenme sonrası pozlamalardan önce soğumaya bırakılır. Bitmiş plakalar, ışıklandırmadan sonra otomatik olarak istifleyiciye boşaltılır ve toplamaya hazır hale gelir.

Robotize Plaka Hareketi

Yıkandıktan sonra plaka kontrolü DLS bölümü tarafından üstlenilir. Robotize hareket, plakayı kurutma ve hafif bitirme yoluyla hareket ettirir. Bitmiş plakalar için saklama konumlarının yanı sıra istifleyici, plakaların hafif cilalanmadan önce kuruduktan sonra uygun şekilde soğutulmasını sağlamak için bir "dinlenme" konumu olarak hareket edebilir.

Bireysel Kontrollü Kurutucu Bölümleri

Tüm kurutucu bölümleri için bağımsız ısıtıcılar, sensör kontrolü ve havalandırma. Bu, tüm plakalar için kesin sıcaklık ve zamanlamaları sağlar. Yalnızca birkaç bölüm gerekliyse, ekonomik çalışma için yalnızca gerekli bölümlerin etkin olması gerekir.

ThermoFlexX İzleme

Motor akımı, kontrolörler, çalışma koşulları ve çalışma sıcaklıkları gibi tüm kritik bilgiler izlenir. Bu bilgiler saklanabilir ve toplam plaka KK kayıtları için kullanılabilir hale getirilebilir.

ThermoFlexX ProServeX

Seri boyunca tüm önemli bileşenlerin bulut tabanlı, sürekli izleme hizmeti sağlar. Çevrimiçi destek ile yepyeni bir öngörücü bakım düzeyi mevcuttur. Fiziksel servis müdahalelerine duyulan ihtiyaç en aza indirilir.

Catena Kokpit

Tüm plakaları, ilerlemelerini ve beklenen tamamlanma sürelerini gösteren 'havaalanı stili' ekranları aracılığıyla oldukça görünür bir durum raporu sağlar.

ThermoFlexX GUI ve Akıllı İletişim

Tüm ThermoFlexX ekipmanları, özellikle üst düzey sistem geliştirmeyi hedefleyen lider marka PC'leri, monitörleri ve en son Windows işletim sistemini kullanır. ThermoFlexX Grafik Kullanıcı Arayüzü, işlemi son derece hızlı ve basit hale getiren bir Full HD dokunmatik ekran aracılığıyla görüntülenir. Anahtar bilgiler, hatasız kullanım kolaylığı için operatöre açık bir şekilde sunulur.

ThermoFlexX Akıllı İletişim

Görüntüleyiciler ve Catena modülleri arasındaki Akıllı İletişim, daha da yüksek düzeyde kurulum otomasyonu sağlar ve kalıp üretimini daha da hızlandırır.

Özellikler

Plaka Boyutu maks. : 1270x2032mm (50×80”)

Plaka Boyutu min. : 400x400mm (16x16”)

Plaka Kalınlığı maks. : 7 mm (0,276”)

Plaka Kalınlığı min. : 0,76 mm (0,03")

Elektriksel : 380V 3ø N+PE 50 / 60Hz 20A

çıkarma : 1x160mm 900m3/saat

çıkarma : 1x160mm 600m3/sa

çıkarma : 1x160mm 55m3/sa

Sıkıştırılmış hava : 6 BAR / Ortalama 50l/dk / Pik 250l/dk (10sn)

Ağırlık : 7817kg/17197lbs

Boyutlar : 6890x3390x2500mm (271x133x98”)

Ürün Adı : ThermoFlexX Catena-WDLS