ÜRÜNLER

Thermo Flexx / CTP / ThermoFlexX TFxX 30

ThermoFlexX TFxX 30

  • Açıklama
  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf

Faydalar

Maksimum plaka boyutu 635 x 762 mm (25 x 30”)
Çelik arka tipo plakalar, isteğe bağlı Hibrit (vakum/manyetik) tambur ile işlenebilir

Tak ve Çalıştır
Kompakt, tek ayak izi tasarımı ile ThermoFlexX 30 en dar alanlara sığar. Hava beslemesi ve filtrelenmiş toz tahliyesinin tümü yerleşiktir. Normal (tek fazlı) bir elektrik şebekesine takmanız yeterlidir.

En Yüksek Çözünürlük ve Esneklik
ThermoFlexX görüntüleyiciler, üstün çözünürlük seçenekleri sunar. Aşağıdaki çözünürlüklerden herhangi biri sağlanabilir: 2400, 2540, 4000, 4800 veya 5080 dpi , otomatik "çözünürlük geçişi" ile lazer optikleri dosya çözünürlüğüyle eşleştirir. Daha yüksek çözünürlüklü görüntü işleme, örneğin 10.160 dpi , güvenlikli baskı uygulamaları için mevcuttur. Hibrit tamburlar (çelik destekli tipo plakalar için vakum kanalları ve mıknatıslar) makul fiyatlı bir seçenektir.

Atık Tasarruflu Özellikler
Başka hiçbir dijital görüntüleyici benzersiz Vakum Kaydırıcı Konseptini (VSC) sunmaz. Herhangi bir genişlikteki plaka bantlamaya gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde yüklenebilir. Tam görüntüleme hızı, kısmi plakaları eşit derecede hızlı ve doğru hale getiren tam vakum seviyesiyle korunur. Plaka kesmeleri veya "hurdalar" komplikasyonsuz olarak kullanılabilir.

Ürün Adı : ThermoFlexX TFxX 30