ÜRÜNLER

Asahi / AFP / AFP™-VSP

AFP™-VSP

  • Açıklama
  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf

Üstün Kaplama Kalitesi için Vernik Plakası

AFP™-VSP klişesi, Asahi Photoproducts'ın ofset baskı ve spot kaplama pazarı için özel olarak tasarlanmış yeni bir vernikleme klişesidir. Rafta dikkat çeken daha yüksek kaliteli ambalajlara yönelik talep, görüntüleri öne çıkarmak için spot vernik de dahil olmak üzere üstün sonlandırma tekniklerine olan ilgiyi artırıyor. Ambalaj baskısında kullanılan çoğu ofset baskı makinesi, metalik ve spot vernik mürekkepleri için bir flekso kaplama istasyonu ile donatılmıştır. AFP™-VSP plakası, bu konfigürasyonlardan daha da yüksek kalitede çıktı üretmek için ideal çözümdür.


Faydalar:

- Kimyasal plaka yapısında tasarlanmış yüksek düzeyde aşınma direncine sahip özel yapım bir fotopolimer içerir.

- İyi bir gerilme mukavemetine sahiptir, ambalaj matbaacılarının geleneksel alüminyum bazlı kaplama plakalarından geçiş yapmasını sağlayarak tüm baskı işlemi boyunca mükemmel boyutlu plaka kaydını korur.

- Aşırı dayanıklılığı, üretkenliği artırması ve malzeme maliyetlerini düşürmesi nedeniyle baskıda uzun klişe ömrü sağlar.

- Günümüzün en yüksek kalite taleplerini karşılamayı garanti eden homojen bir nokta kaplama ile sonuçlanan üstün mürekkep transferine sahiptir.

- Pürüzsüz film ve kaplamalı kağıt yüzeylerde yaygın olarak kullanılan solvent, su ve UV bazlı mürekkep sistemleriyle uyumludur.

Ürün Adı : AFP™-VSP